درباره ایران داروک
شركت داروسازی ايران داروك يكی از بزرگ‌ترين و پيشرفته‌ترين مراكز تهيه و توليد صنعتی و علمی داروهای گياهی در ايران است كه از ابتدای سال ١٣٦٠ فعاليت خود را با هدف تهيه فرم‌های دارويی قابل قبول بر اساس معيارهای رايج بين‌المللی و مطابق با اصول GMP آغاز نمود. اين شرکت در طی اين مدت با درنظر گرفتن اهداف فوق، موفق گرديده است كه بيش از ٢٠ نوع فرمولاسيون دارويی، تهيه و روانه بازار مصرف نمايد.
ادامه مطلب
مشاوره پزشکی و تغذیه
این شرکت افتخار دارد مشاوره رایگان در زمینه مسائل پزشکی، تغذیه ای، دارویی و مکملهای غذایی را در اختیار تمامی هموطنان عزیز در سراسر ایران قرار دهد. شما می توانید سوالات خود را در زمینه کلیه مسائل تغذیه ای، دارویی و مکملهای غذایی با ما مطرح نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند..
ادامه مطلب
محصولات ایران داروک
در تهيه اين فرآورده ‌ها بيش از چهل نوع گياه دارويی استفاده شده كه پس از تهيه از منابع معتبر، استاندارد و علمی و تأييد مشخصات كمی و كيفی آنها توسط واحد كنترل كيفی، در خط توليد قرار گرفته و به اشكال دارويی از قبيل قرص، قطره، شربت و ساشه تبديل می‌گردند. در حين توليد نيز آزمايشات كنترلی بر روی فرآورده‌ها انجام گرفته و نهايتاً پس از تأييد، بسته‌بندی و روانه بازار مصرف می‌گردند.
ادامه مطلب
تولیدات گیاهی داخلی
هم راستا با يکی از اهداف عالي نظام دارويي كشور که سوق دادن هوشمندانه واردات دارو به سمت توليد داخلي است، شركت داروسازي ايران داروك در سال 1390 با هدف گسترده نمودن توليدات گياهی خود و نيز توليد داروهاي شيميايي و مكمل‌هاي رژيمي- غذايي به مجموعه پوراطب الحاق گرديد.
ادامه مطلب
محصولات ایران داروک