درباره ما

شرکت داروسازی، آرایشی و بهداشتی ایران داروک یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین مراکز تهیه و تولید صنعتی و علمی داروهای گیاهی در ایران می باشد که از ابتدای سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را با هدف تهیه شکل های دارویی قابل قبول بر اساس معیارهای رایج بین‌المللی و مطابق با اصول GMP آغاز نمود.
نظر به اهداف عالی نظام دارویی کشور درجهت سوق دادن هوشمندانه واردات دارو به سمت تولید داخل ، ایران داروک نیز اهداف خود را در جهت عمل به این مهم برنامه ریزی کرده و تولید داروهای جدید گیاهی و مکمل های تغذیه ای را در سر لوحه کار خود  قرار داده است.
این شرکت در طی این سال ها توانست به گستره وسیعی از تولیدات داروهای گیاهی دست یابد و بیش از 100 نوع فرمولاسیون، با اشکـال دارویی از قبیل قرص، قطره، شربت ، محلول، بخور، ساشه، کرم ، پماد و ژل در زمینه های گوارش/کبد، قلب/ عروق، سیستم تنفسی، سیستم عصبی، ادراری/ تناسلی، تقویت کننده/انرژی زا، دیابت، عضلانی/ اسکلتی و پوست را تهیه و روانـه بازار مصرف نماید.
فرایند موفقیت های شرکت، با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ( ISO 9001:2015 ) و نیز سیستم ایمنی و بهداشت و زیست محیطی (ISO 14001:2015و ISO 45001:2018)کامل تر و در کارنامه درخشان دستاوردها ثبت گردید. محققان و داروسازان برجسته و پرتلاش  شرکت ایران داروک در نظر دارند تا با اجرای روش های جدید در فرمولاسیون داروهای خود، ارتباط بین طب سنتی غنی ایران را با روش های نوین داروسازی امروز به بهترین نحو ممکن برقرار نموده و بدین ترتیب سبد محصولات  دارویی با کیفیت  بالا را به جامعه پزشکی ایران تقدیم نمایند. ایران داروک در سطح اعتبار جهانی نیز با برندهای معتبری درحال همکاری می باشد.

هرباتیون (با انتقال دانش فنی از شرکت ویتا فارمد سوئیس)


       
       
باور این مجموعه بر این است که گستره گیاهان دارویی درکشور به گونه ای است که  با درنظر گرفتن بودجه مناسب و راهکارهای مدیریتی موثر ، به راحتی امکان حضور پر رنگ فرآورده های استاندارد شده گیاهی در عرصه بین المللی وجود دارد و حتی توان و پتانسیل برند سازی ملی و جهانی در این زمینه بسیار بیشتر از بخش های دیگر دارویی مهیا و در دسترس است.
ناگفته نماند که در جهان امروز یکی از معیارهای اصلی توسعه یافتگی کشورها داشتن چنین پتانسیلی در صنعت دارویی آن کشور است که این مهم در ایران عزیزمان با وجود داشتن گیاهان دارویی متنوع و کم نظیر قابل دستیابی است.