درمان یبوست بر اثر مصرف داروهای یبوست زا

درمان یبوست بر اثر مصرف دارو

یکی از عوارض جانبی شایع برخی از داروها، یبوست است. داروهای ضد افسردگی، برخی مسکن ها، برخی داروهای دیگر هستند که یبوست جزو عوارض ناشی از مصرف بی رویه ی آن هاست. حال برای درمان یبوست بر اثر مصرف داروهای یبوست زا چه باید کرد؟ راه کارهای مختلفی وجود دارد که می توانید به کمک آن ها درمان یبوست بر اثر مصرف داروها را انجام دهید. در ادامه به معرفی برخی از این راه کارها می پردازیم.

روش اول درمان یبوست بر اثر مصرف دارو: تغذیه

اولین قدمی که جهت درمان یبوست بر اثر مصرف دارو می توانید انجام دهید، اصلاح رژیم غذایی و ایجاد چند تغییر کوچک در رژیم غذایی روزانه تان است. سبک زندگی شما، تعیین کننده درجه ی سلامتیتان است. پس بهتر است پیش از هر اقدامی، برای درمان یبوست بر اثر مصرف دارو، سبک زندگی غلط، پر از غذاهای چرب، بدون تحرک و غیره را برای همیشه کنار بگذارید. خوردن دائمی غذاهای چرب، علاوه بر آن که برای سلامتی شما مضر است، می توانند یکی از دلایل بروز یبوست باشند.

  • به اندازه ی کافی آب بنوشید.
  • سبزیجات پر فیبر بخورید، مانند هویج، خیار، کاهو و غیره
  • آلو بخورید.
  • ورزش کنید، راه بروید و یا حتی بدوید.
  • سه ساعت قبل از خواب غذا نخورید.
  • مصرف مسکن ها را کنترل کنید.

بعد از آن که این چند قدم ساده در مسیر زندگی خود را اصلاح کردید، حالا زمان انتخاب داروی مناسب جهت درمان یبوست بر اثر مصرف دارو است. بهتر است سراغ داروهای گیاهی بروید که عوارض جانبی ندارند، با استفاده از ترکیبات گیاهی ساخته شده توسط شرکت های معتبر داروسازی که مصرف آن ها بدون نسخه ی پزشک بلامانع است.

درمان یبوست بر اثر مصرف دارو با موسیلیوم فورت 

درمان یبوست بر اثر مصرف دارو با کمک قرص سنالاکس

سنالاکس یک قرص مسهل و ملین گیاهی است که برای درمان یبوست بر اثر مصرف دارو کاربرد دارد. در ساخت این قرص گیاهی، از برگ سنا و دانه ی گشنیز استفاده شده است. سنا، مهم ترین گیاه دارویی مسهل محسوب می شود که برای درمان انواع یبوست کاربرد دارد. مهم ترین ایرادی که می توان به سنا وارد کرد، احساس دل پیچه و بیرون روی می باشد که با خود به همراه دارد. قرص سنالاکس به دلیل وجود دانه ی گشنیز، این مشکل را برطرف کرده و می تواند تحرکات روده را اصلاح کرده و در نتیجه یبوست را با سادگی درمان کند. یکی از دلایل تاثیرگذاری سنالاکس، وجود این دو گیاه می باشد. این قرص یک روان کننده است و دفع را برای افراد دچار یبوست در اثر مصرف دارو آسان خواهد کرد. مهم ترین نکته در هنگام مصرف قرص گیاهی سنالاکس جهت درمان یبوست بر اثر مصرف دارو، نوشیدن آب کافی است. نوشیدن آب کمک می کند تا روند درمان سریع تر شده و آب خارج شده از بدن شما مجددا و به سرعت جایگزین شود.

درمان یبوست بر اثر مصرف دارو با موسیلیوم فورت
مموسیلیوم فورت، یک درمان فوق العاده برای یبوست در هر گروه سنی و با هر شرایطی حتی درمان یبوست در بارداری است. اگر به دنبال یک راه حل بدون عوارض جهت درمان یبوست بر اثر مصرف دارو هستید، موسیلیوم فورت یک انتخاب مناسب است. در ساخت این داروی گیاهی، از گیاه اسفرزه استفاده شده است. این گیاه می تواند مانند فیبر عمل کرده و حجم مدفوع را زیاد کند. زیاد شدن حجم مدفوع سبب می شود تا مدفوع نرم شده و دفع آن آسان شود و در نتیجه یبوست درمان گردد. موسیلیوم فورت هیچ عوارضی ندارد و حتی می تواند توسط مادران شیرده، زنان باردار، کودکان، سالمندان و غیره مورد استفاده قرار گیرد. برای نتیجه گیری از این درمان قطعی یبوست، بهتر است به مدت 2 هفته، روزانه یک یا دو عدد از ساشه های پودر موسیلیوم فورت را در یک لیوان آب یا آبمیوه حل کرده و نوش جان کنید. طعم‌های مختلف این داروی گیاهی باعث شده است تا استفاده از آن را برای هر سلیقه ای آسان کند. نکته ی مهم در مصرف موسیلیوم فورت جهت درمان یبوست بر اثر مصرف دارو، مانند قرص گیاهی سنالاکس، نوشیدن آب کافی در طول مصرف است. برای تهیه ی قرص و پودر گیاهی جهت درمان یبوست بر اثر مصرف دارو، می توانید به سایت ایران داروک مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها

من درصورت لزوم یکعدد قرص سرلاکس مصرف میکنم،گاهی ماثروگاهی غیرماثرمیباشدچرا؟

با سلام به شما بعد از مصرف آنها آب کافی بنوشید و بهتر است اگر دچار یبوست های مزمن هستید از ملین موسیلیوم فورت ایران داروک کمک بگیرید.

من ميخوام موسليوم فورت سفارش بدم منتها بلد نيستم چكار كنم براي سفارش

با سلام به شما برای دریافت راهنمایی جهت خرید این محصول با شماره تماس 89318318-021 تماس حاصل فرمایید.

افزودن دیدگاه جدید