پنج ویژگی شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان

شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان

سرماخوردگی می تواند به صورت مستقیم بر روی ریه و سیستم تنفسی تاثیر بگذارد. علت بروز سرفه، ایجاد مایع در مجاری تنفسی است. در صورت وجود مایعات در سیستم تنفسی، سرفه به عنوان یک واکنش طبیعی برای خارج کردن این مایعات محسوب می شود. سرفه می تواند دردناک، سوزنده و مخل آسایش باشد. نه تنها خود شما، که اطرافیانتان نیز می توانند از سرفه های مکرر شما دچار آزار شوند. برای درمان سرفه از خلط آور قوی برای بزرگسالان استفاده می کنند. شربت خلط آور بزرگسالان منجر به کاهش سرفه و تسکین سیستم تنفسی شما خواهد شد، اما چگونه؟ با ما همراه باشید تا پنج ویژگی شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان را برایتان بازگو کنیم.
 

1. رقیق کردن خلط گلو

همانطور که گفتیم، سرفه به جهت خارج کردن مایعات موجود در ریه اتفاق می افتد. خلط آور قوی برای بزرگسالان کمک می کند تا خلط های موجود در گلو و ذرات ریز مایع موجود در آن محیط، رقیق شوند. رقیق شدن خلط گلو کمک می کنند تا این مایعات سریع تر و راحت تر از ریه ی شما خارج شده و در نتیجه سرفه ها در مدت زمان کوتاه تری بهبود یابند.
 

2. افزایش حرکت مژک های تنفسی

خلط آوری قوی برای بزرگسالان کمک می کند تا حرکت مژک های تنفسی در ریه افزایش پیدا کند. این فرایند سبب می شود تا خلط بیشتری در گلو تولید شده و در نتیجه میکروب ها و آلودگی ها به سرعت و آسانی بیشتری از بدن شما خارج شوند.
 

3. خلط آور قوی برای بزرگسالان ضد سرفه است!

به طور کلی می توان گفت که خلط آور قوی برای بزرگسالان در نقش یک ضد سرفه عمل می کند. برتری خلط آورهای گیاهی بر گیاهان ضد سرفه، کمک به خروج مایعات ایجاد کننده ی سرفه هستند. این در حالی است که داروهای سرفه، این فرایند طبیعی بدن را مختل کرده و در نتیجه موجب ایجاد آسیب به اندام های داخلی خواهند شد. به همین علت است که استفاده از خلط آور قوی به عنوان جایگزین ضد سرفه های شیمیایی انتخاب می شود.
 

4. کاهش التهابات ریه و تسکین درد

اگر تنها یکبار به سرفه های خشک دچار شده باشید، متوجه درد و سوزش ناشی از آن ها بوده اید. سرفه ی خشک باعث ایجاد سوزش و درد شدید در ریه و گلو می شود. خلط آور قوی برای بزرگسالان کمک می کند تا با افزایش خلط در گلو و خارج کردن عوامل بیماری زا از طریق سرفه های خلطی، التهابات ناشی از سرفه به سرعت تسکین پیدا کنند. کاهش التهابات ریه در نهایت باعث کم شدن درد خواهد شد. 
 

5. افزایش سرعت بهبودی سرماخوردگی

اگر یک خلط آور قوی گیاهی برای بزرگسالان انتخاب کنید، ترکیبات گیاهی موثر موجود در آن ها می تواند به درمان سریع تر سرما خوردگی نیز کمک می کند. وجود ترکیبات موثری مانند آویشن و عسل در خلط آورهای گیاهی می تواند به عنوان داروی طبیعی سرماخوردگی نیز کاربرد داشته باشد. خوردن دم کرده ی آویشن و دم نوش آویشن و عسل نیز می تواند تاثیر شگرفی در درمان سرماخوردگی و درمان سرفه داشته باشد.

تیمکس پلاس، شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان، حاوی آویشن باغی و عسل طبیعی 

شربت تیمکس و تیمکس پلاس، خلط آورهای قوی برای بزرگسالان

ایران داروک، دو خلط آور قوی برای بزرگسالان با نام های شربت تیمکس و تیمکس پلاس تولید کرده است. این شربت منجر به افزایش خلط در گلو و درمان سرفه، افزایش سرعت بهبودی سرماخوردگی و تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد شد. در ساخت این دو شربت از آویشن باغی استفاده شده است. آویشن سرشار از خواص آنتی باکتریالی، ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است که می تواند در درمان سرماخوردگی و سرفه موثر واقع شود. تفاوت شربت تیمکس و تیمکس پلاس در وجود عصاره ی عسل طبیعی است که در ساخت تیمکس پلاس استفاده شده است. عسل نیز حاوی خواص آنتی باکتریالی و ضد التهابی بسیار قوی است که می تواند در خلط آوری و کاهش التهابات مجاری تنفسی تاثیرگذار باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ایران داروک مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها

امیدوارم یک نوع تبلیغات برای فروش نباشد چون از این روش استفاده شده و باعث بی اعتمادی مردم شده است

بسیار عالیست دوستان حتما استفاده کنید ..من دووعده خوردم ..اینقدر خلط از سینم کنده شد ..حال کردم خداییش

سلام برای تمیز کردن ریه بعد از ترک سیگار هم مفیده؟

با سلام به شما نقشی در پاکسازی ریه ندارد برای تسکین سرفه می توانید از آن کمک بگیرید.

با سلام .خیلی خوبه

خیلی عالیه ..واقعا من خلط پشت حلق دو سال هست ازارم میداد همه رو رقیق کرد خارج شد..ممنون از بابت این شربت عالی

با سلام به شما ممنونم که تجربه مصرف خود را با ما در میان گذاشتید.

با سلام.

باسلام من الان یک هفته هستش از این دارو مصرف میکنم و سرفه ام قطع شده ولی صدام خیلی می‌خوابه باید چکار کنم

باسلام چه شربتی مصرف کردید؟

من خلط پشت حلق خیلی آزارم میده از شربت تیمکس هم اولین باره استفاده کردم وشربتم تموم کردم ولی فعلا افاقه نکرده بازم از تیمیکس استفاده کنم

باسلام بله می توانید مجددا استفاده کنید.

برای سرفه های خشک هم خوبه؟

با سلام بله می توانید از شربت تیمکس پلاس برای سرفه استفاده کنید.

با سلام من خلط پشت حلقوم خیلی آزارم می ید ازچه شربتی استفاده سرفه ندارم

با سلام می توانید از شربت تیمکس پلاس ایران داروک استفاده کنید.

سلام برا گلو درد این شربت خوبه؟؟

باسلام بله حتما می تواند موثر باشد.

سلام من وقتایی که سرما میخورم بعد از این که خوب بشم سرفه خلط دار شدید میگیرم اونم فقط شبا اینقدر سرفه میکنم که همه بیدار میشن

باسلام می توانید از شربت فیتوکاف ایران داروک استفاده کنید.

برای استفاده زن باردار هم مناسبه. 36هفتمه؟؟؟

باسلام در دوران بارداری و شیردهی تنها با توصیه پزشک

سلام من خلط گلو وابریزش بینی دارم چه شربتی استفاده کنم

باسلام می توانید برای خلط و سرفه از شربت تیمکس پلاس نیز استفاده کنید. برای آبریزش بینی اگر به دلیل حساسیت و آلرژی است باید از داروهای ضد حساسیت کمک بگیرید.

سلام درد سینه یا سوزش سینه دارم ایا این شربت مفیده؟

باسلام برای گلودرد و سرفه می تواند مفید باشد.

سلام من هرزگاهی بعد از ورزش یا تحرک زیاد دچار تنگی نفس وسرفه خشک بدون خلط دچار میشم چه دارویی استفاده کنم. ممنونم

باسلام آیا مشکل قلبی ندارید؟

افزودن دیدگاه جدید