پنج ویژگی شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان

شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان

سرماخوردگی می تواند به صورت مستقیم بر روی ریه و سیستم تنفسی تاثیر بگذارد. علت بروز سرفه، ایجاد مایع در مجاری تنفسی است. در صورت وجود مایعات در سیستم تنفسی، سرفه به عنوان یک واکنش طبیعی برای خارج کردن این مایعات محسوب می شود. سرفه می تواند دردناک، سوزنده و مخل آسایش باشد. نه تنها خود شما، که اطرافیانتان نیز می توانند از سرفه های مکرر شما دچار آزار شوند. برای درمان سرفه از خلط آور قوی برای بزرگسالان استفاده می کنند. شربت خلط آور بزرگسالان منجر به کاهش سرفه و تسکین سیستم تنفسی شما خواهد شد، اما چگونه؟ با ما همراه باشید تا پنج ویژگی شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان را برایتان بازگو کنیم.
 

1. رقیق کردن خلط گلو

همانطور که گفتیم، سرفه به جهت خارج کردن مایعات موجود در ریه اتفاق می افتد. خلط آور قوی برای بزرگسالان کمک می کند تا خلط های موجود در گلو و ذرات ریز مایع موجود در آن محیط، رقیق شوند. رقیق شدن خلط گلو کمک می کنند تا این مایعات سریع تر و راحت تر از ریه ی شما خارج شده و در نتیجه سرفه ها در مدت زمان کوتاه تری بهبود یابند.
 

2. افزایش حرکت مژک های تنفسی

خلط آوری قوی برای بزرگسالان کمک می کند تا حرکت مژک های تنفسی در ریه افزایش پیدا کند. این فرایند سبب می شود تا خلط بیشتری در گلو تولید شده و در نتیجه میکروب ها و آلودگی ها به سرعت و آسانی بیشتری از بدن شما خارج شوند.
 

3. خلط آور قوی برای بزرگسالان ضد سرفه است!

به طور کلی می توان گفت که خلط آور قوی برای بزرگسالان در نقش یک ضد سرفه عمل می کند. برتری خلط آورهای گیاهی بر گیاهان ضد سرفه، کمک به خروج مایعات ایجاد کننده ی سرفه هستند. این در حالی است که داروهای سرفه، این فرایند طبیعی بدن را مختل کرده و در نتیجه موجب ایجاد آسیب به اندام های داخلی خواهند شد. به همین علت است که استفاده از خلط آور قوی به عنوان جایگزین ضد سرفه های شیمیایی انتخاب می شود.
 

4. کاهش التهابات ریه و تسکین درد

اگر تنها یکبار به سرفه های خشک دچار شده باشید، متوجه درد و سوزش ناشی از آن ها بوده اید. سرفه ی خشک باعث ایجاد سوزش و درد شدید در ریه و گلو می شود. خلط آور قوی برای بزرگسالان کمک می کند تا با افزایش خلط در گلو و خارج کردن عوامل بیماری زا از طریق سرفه های خلطی، التهابات ناشی از سرفه به سرعت تسکین پیدا کنند. کاهش التهابات ریه در نهایت باعث کم شدن درد خواهد شد. 
 

5. افزایش سرعت بهبودی سرماخوردگی

اگر یک خلط آور قوی گیاهی برای بزرگسالان انتخاب کنید، ترکیبات گیاهی موثر موجود در آن ها می تواند به درمان سریع تر سرما خوردگی نیز کمک می کند. وجود ترکیبات موثری مانند آویشن و عسل در خلط آورهای گیاهی می تواند به عنوان داروی طبیعی سرماخوردگی نیز کاربرد داشته باشد. خوردن دم کرده ی آویشن و دم نوش آویشن و عسل نیز می تواند تاثیر شگرفی در درمان سرماخوردگی و درمان سرفه داشته باشد.

تیمکس پلاس، شربت خلط آور قوی برای بزرگسالان، حاوی آویشن باغی و عسل طبیعی 

شربت تیمکس و تیمکس پلاس، خلط آورهای قوی برای بزرگسالان

ایران داروک، دو خلط آور قوی برای بزرگسالان با نام های شربت تیمکس و تیمکس پلاس تولید کرده است. این شربت منجر به افزایش خلط در گلو و درمان سرفه، افزایش سرعت بهبودی سرماخوردگی و تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد شد. در ساخت این دو شربت از آویشن باغی استفاده شده است. آویشن سرشار از خواص آنتی باکتریالی، ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است که می تواند در درمان سرماخوردگی و سرفه موثر واقع شود. تفاوت شربت تیمکس و تیمکس پلاس در وجود عصاره ی عسل طبیعی است که در ساخت تیمکس پلاس استفاده شده است. عسل نیز حاوی خواص آنتی باکتریالی و ضد التهابی بسیار قوی است که می تواند در خلط آوری و کاهش التهابات مجاری تنفسی تاثیرگذار باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ایران داروک مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها

امیدوارم یک نوع تبلیغات برای فروش نباشد چون از این روش استفاده شده و باعث بی اعتمادی مردم شده است

افزودن دیدگاه جدید