قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان

قویترین ملین و مسهل برای درمان یبوست

یبوست و مشکلات روده، یکی از بیماری های مزمن و اذیت کننده برای همه ی افراد از کودکی تا سنین کهنسالی است. اما بهترین راه حل برای رفع این مسئله چیست؟ قویترین ملین مسهل برای درمان یبوست کدام است؟ آیا مصرف ملین و مسهل های گیاهی هم می تواند عوارض جانبی داشته باشد؟ موارد منع مصرف ملین ها کدام است؟ با ما همراه باشید تا علاوه بر پاسخ به این سوال ها، یکی از قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان را به شما معرفی کنیم.
 

همه چیز درباره ی قویترین ملین و مسهل گیاهی

بهترین راه درمان یبوست، اصلاح سبک زندگی و افزایش تحرک و رژیم غذایی پر فیبر و نوشیدن آب کافی و در کنار آن استفاده از ملین ها و مسهل های گیاهی است. گاهی خوردن یک دم کرده به خصوص یا مصرف یک میوه می تواند مشکل یبوست شما را درمان کند. اما گاهی این مسئله از حالت طبیعی خارج شده و آزار دهنده می شود. بنابراین، برای دریافت نتیجه ی سریع تر باید به خوردن داروهای ملین و مسهل روی آورید. اما مسئله ی اصلی این است که ملین و مسهلی را مصرف کنید که گیاهی باشد. ما به شما یکی از قویترین ملین‌ها و مسهل‌های گیاهی را معرفی میکنیم که برای مصرف نیاز به نسخه پزشک نداشته باشد ولی ملین و مسهل مورد تائید پزشکان باشد.
 

عوارض جانبی احتمالی ملین و مسهل 

همانطور که گفتیم، ملین ها و مسهل های گیاهی هم می توانند عوارض جانبی با خود به همراه داشته باشند. با دانستن این عوارض پیش از شروع مصرف می توانید تصمیم بهتری در جهت آن ها اتخاذ کنید. یکی از مهم ترین مسائلی که ممکن است با مصرف بسیاری از ملین‌ها و مسهل‌های گیاهی داشته باشید، احساس نفخ و دل درد است. علت بروز چنین مسئله ای، مصرف کم آب در دوران درمان است. توجه داشته باشید که در هنگام مصرف ملین و مسهل حتماً باید روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید. با ما همراه باشید تا یکی از قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان برای درمان یبوست را به شما معرفی کنیم که بدون درد شکمی و دل پیچه، یبوست شما را درمان کند.
H3: موارد منع مصرف ملین و مسهل های گیاهی
با اینکه سنالاکس، از قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان، نیازی به نسخه پزشک ندارد اما در موارد خاص، استفاده این دارو که از قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان است، برای برخی افراد باید با مشورت پزشک انجام شود. به طور کلی مصرف ملین ها و مسهل ها برای کودکان زیر 7 سال، زنان باردار و شیرده و افراد مبتلا به تنگی و انسداد روده باید با نظر پزشک انجام شود. حال میخواهیم ملینی را معرفی کنیم که در دوران حاملگی و بارداری نیز میتوان از آن استفاده نمود؛ در صورتی که دچار یبوست بارداری هستید میتوانید از مسهل گیاهی، پودر موسیلیوم فورت استفاده نمایید؛ سایر افراد میتوانند بدون نیاز به نسخه پزشک از سنالاکس یکی از قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان استفاده نمایند.
انواع ملین‌ها و مسهل‌های گیاهی و قوی، موارد منع مصرف به خصوص خود را دارند که در توضیحات هر محصول به طور کامل و دقیق نوشته شده است. به عنوان مثال، مصرف برخی پودرهای ملین به جهت تغییر در ساختار جذب کربوهیدرات، برای افراد دیابتی ممنوع است. بنابراین، پیش از آنکه مصرف ملین و مسهل را آغاز کنید، توضیحات مربوط به آن را به خوبی مطالعه نمایید. در ادامه ملین و مسهل مورد تایید پزشکان را به شما معرفی میکنیم که بدون نیاز به نسخه پزشک میتوانید آن را تهیه نمایید.
 
قرص سنالاکس از قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان

قرص سنالاکس و پودر موسیلیوم فورت، از قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان

در میان تمامی داروهای گیاهی که برای درمان یبوست ساخته شده اند، قرص سنالاکس و پودر موسیلیوم فورت، از معروف ترین و قویترین ملین و مسهل مورد تایید پزشکان هستند. این دو داروی گیاهی را می توان به عنوان درمان های فوری با اثر طولانی برای انواع یبوست در نظر گرفت. ویژگی های قرص سنالاکس و پودر موسیلیوم فورت عبارت می شود از:
•    سنالاکس با استفاده از گیاه سنا و دانه ی گشنیز تولید می شود و می تواند با تنظیم فعالیت و تحرکات روده ای، به درمان یبوست کمک کند. مصرف گیاه سنا به تنهایی می تواند باعث ایجاد دردهای شکمی شود. اما در سنالاکس، به دلیل وجود گشنیز، این مسئله حل شده است و در نتیجه سنالاکس فرد را دچار دردهای شکمی و دل پیچه نمی‌کند. چرا که گشنیز برای رفع مشکلات گوارشی و سوء هاضمه یک گیاه فوق العاده است.
•    پودر موسیلیوم فورت نیز یکی از قویترین ملین ها و مسهل های گیاهی است که به صورت محلول در آب مصرف می شود. برای تولید این پودر ملین، از گیاه اسفرزه به عنوان یک ملین و مسهل گیاهی بسیار قوی استفاده شده است. اسفرزه می تواند باعث افزایش حجم مدفوع و نرم شدن آن و حرکت آسان تر آن در دستگاه گوارش گردد. موسیلیوم فورت فاقد قند است و با طمع میوه ها و اسانس های خوراکی طبیعی در طعم های متنوع تولید می شود. همچنین این داروی گیاهی امکان مصرف در دوران بارداری را نیز دارد.
قرص سنالاکس و پودر موسیلیوم فورت توسط شرکت ایران داروک تولید می شود. می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد این دو داروی ملین و مسهل گیاهی، به سایت ایران داروک مراجعه نمایید.
 

دیدگاه‌ها

من بیشتر از تخم بارهنگ استفاده میکنم کاش این دارو هم کار ساز باشه چون یبوست خیلی مشکل سازه

باسلام به شما کاربر گرامی شما می توانید از موسیلیوم ایران داروک کمک بگیرید.

سلام میخوام از این دارو موسیلیوم استفاده بکنم فقط روده به این دارو عادت میکنه یا بعد از مدتی مشکل یبوست حل میشه

با سلام به شما کاربر گرامی موسیلیوم ایران داروک به درمان یبوست مزمن کمک می کند و حرکات دستگاه گوارش را تنظیم می کند.

برای رفع مشکل یبوست نوزاد ده ماهه که قطره آهن مصرف میکنه و الان 4 روزه که دچار یبوست شده چه چیزی توصیه میکنید؟

با سلام به شما کاربر گرامی محصولات ملین شرکت ایران داروک برای کودکان بالای یکسال می باشد با پزشک کودک خود مشورت فرمایید.

عالی عالی ! سنالاکس فقط برای اونایی خوبه که واقعاً دفع نداشته باشن. من چند روز سنالاکس خوردم و واقعاً نجاتم داد اما دیگه بعدش موسیلیوم را شروع کردم که داروی ملایمی بود و روزانه میخورم

ممنون که تجربه مصرف خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

افزودن دیدگاه جدید

ویدئو مرتبط

مقاله ای مرتبط با محصول یافت نشد.